Dzieci

,,Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie….’’
Mk 10,14

Organizujemy specjalnie dla dzieci i ich rodziców : festyny, zajęcia wakacyjne i feryjne, cotygodniowe spotkania sobotnie.  Chcemy przez wspólne zabawy, piosenki, konkursy, różnorodne zajęcia oraz Boże Słowo pomóc dzieciom doświadczyć jaki  Bóg jest dobry i że naprawdę warto Jemu zaufać i oddać swoje życie.

25 ZAJĘCIA WAKACYJNE 2020

Za nami 25, jubileuszowe Zajęcia Wakacyjne w Koinonii Jan Chrzciciel.
Pomimo wyjątkowego czasu, związanego z pandemią, postanowiliśmy w tym roku też poprowadzić zajęcia. Z zachowaniem środków ostrożności, dzieląc dzieci na dwie grupy: młodzieżową i dziecięcą, które miały swoje zajęcia w różnych miejscach, mówiliśmy o MIŁOŚCI BOŻEJ! Chcieliśmy też tę MIŁOŚĆ dawać: przez wspólną zabawę, cichy czas (podczas którego głoszona była EWANGELIA), warsztaty, wycieczki, podchody itp. Itd.  Nagrodą dla nas było 34 zadowolonych dzieci.

ZAJĘCIA FERYJNE 2020

Zajęcia Feryjne zorganizowane po raz 24 –ty pod hasłem ,, Boże Cuda’’ w dniach 13-19.01.2020 były czasem odkrywania Bożych Cudów w historii oraz dzisiaj, w naszym życiu. Poznawaliśmy historię Dawida i jego walkę z Goliatem, historię Daniela w jaskini lwów oraz cuda które uczynił Jezus.
Podczas zajęć jak zwykle było wiele atrakcji. Na warsztatach zdobywaliśmy nowe umiejętności kulinarne, plastyczne, taneczne, teatralne. A na koniec  podsumowanie zajęć z udziałem rodziców! To był piękny i wartościowy czas dla wszystkich!

JASEŁKA „ACH CO ZA NOC”

29.12.2019  i  1.01.2020 w naszej sali, 5 stycznia w parafii Brata Alberta odbyły się Jasełka „Ach! Co za NOC!”
w wykonaniu naszych dzieci i młodzieży.

PRZEDSTAWIENIE „ZAGUBIONY CZAS”

„Zagubiony czas” – o dzieciach, które szukają czasu, aby rodzice mieli go więcej dla nich, w wykonaniu naszych dzieci i młodzieży. Zostało wystawione 26 maja w naszej Sali, 16 czerwca na Festynie Rodzinnym oraz 13.10.2019 r. w parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie

ZAJĘCIA WAKACYJNE 2019

Zajęcia Wakacyjne odbywały się pod hasłem ,, Boże Zasady’’ w  dniach 5 – 11.08. 2019. Na przykładzie bohaterów biblijnych – Abrahama, Jakuba i Ezawa oraz Mojżesza uczyliśmy się Bożych  Zasad. Odkryliśmy, że ważne jest aby: postawić Boga na pierwszym miejscu w swoim życiu, przebaczać i przyjmować przebaczenie od Boga, być posłusznym, zrobić  wszystko co Bóg mówi. Na koniec sprawdzian tego ,,co na w duszy gra’’ podczas podchodów. Mogliśmy się przekonać, że przestrzeganie zasad to bardzo ważna sprawa!
To część duchowa. A poza tym  dużżżo dobrej zabawy, wycieczka do Krainy Przygód w Iganiach Starych. No i warsztaty: kulinarny, rytmiki, plastyczny, taneczny, carvingu.  To był wspaniały czas dla wszystkich!

Z PRZEDSTAWIENIA „Z PROCHU I ŻEBRA”