Dzieci

,,Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie….’’
Mk 10,14

Organizujemy specjalnie dla dzieci i ich rodziców : festyny, zajęcia wakacyjne i feryjne, cotygodniowe spotkania sobotnie.  Chcemy przez wspólne zabawy, piosenki, konkursy, różnorodne zajęcia oraz Boże Słowo pomóc dzieciom doświadczyć jaki  Bóg jest dobry i że naprawdę warto Jemu zaufać i oddać swoje życie.

ZAJĘCIA FERYJNE 2020

Zajęcia Feryjne zorganizowane po raz 24 –ty pod hasłem ,, Boże Cuda’’ w dniach 13-19.01.2020 były czasem odkrywania Bożych Cudów w historii oraz dzisiaj, w naszym życiu. Poznawaliśmy historię Dawida i jego walkę z Goliatem, historię Daniela w jaskini lwów oraz cuda które uczynił Jezus.
Podczas zajęć jak zwykle było wiele atrakcji. Na warsztatach zdobywaliśmy nowe umiejętności kulinarne, plastyczne, taneczne, teatralne. A na koniec  podsumowanie zajęć z udziałem rodziców! To był piękny i wartościowy czas dla wszystkich!

JASEŁKA „ACH CO ZA NOC”

29.12.2019  i  1.01.2020 w naszej sali, 5 stycznia w parafii Brata Alberta odbyły się Jasełka „Ach! Co za NOC!”
w wykonaniu naszych dzieci i młodzieży.

PRZEDSTAWIENIE „ZAGUBIONY CZAS”

„Zagubiony czas” – o dzieciach, które szukają czasu, aby rodzice mieli go więcej dla nich, w wykonaniu naszych dzieci i młodzieży. Zostało wystawione 26 maja w naszej Sali, 16 czerwca na Festynie Rodzinnym oraz 13.10.2019 r. w parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie

ZAJĘCIA WAKACYJNE 2019

Zajęcia Wakacyjne odbywały się pod hasłem ,, Boże Zasady’’ w  dniach 5 – 11.08. 2019. Na przykładzie bohaterów biblijnych – Abrahama, Jakuba i Ezawa oraz Mojżesza uczyliśmy się Bożych  Zasad. Odkryliśmy, że ważne jest aby: postawić Boga na pierwszym miejscu w swoim życiu, przebaczać i przyjmować przebaczenie od Boga, być posłusznym, zrobić  wszystko co Bóg mówi. Na koniec sprawdzian tego ,,co na w duszy gra’’ podczas podchodów. Mogliśmy się przekonać, że przestrzeganie zasad to bardzo ważna sprawa!
To część duchowa. A poza tym  dużżżo dobrej zabawy, wycieczka do Krainy Przygód w Iganiach Starych. No i warsztaty: kulinarny, rytmiki, plastyczny, taneczny, carvingu.  To był wspaniały czas dla wszystkich!

Z PRZEDSTAWIENIA „Z PROCHU I ŻEBRA”